Μετά απο τις δηλώσεις του προπονητή της Νέφτσι…
![](https://apoelpartidarios.com/wp-content/uploads/2018/09/APOEL-PALIOMETOXO-1024x555.jpg)
ΟΛΟΙ ΑΝΕΞΕΡΑΙΤΩΣ οφείλουμε να φορέσουμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ και να φέρουμε ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ σημαίες στο γήπεδο. ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟΕΛίστας δεν δέχτηκε ποτέ έτσι επίθεση απο τα λεγόμενα κάποιου! Αυτός ο κάποιος προκάλεσε λέγoντας οτι στην καρδιά του θα κυμματίζει η σημαία του αζερμπαϊζάν και της τουρκίας. Απαράδεκτο να μην ΔΥΑΛΙΣΩ στο γήπεδο την ομάδα αυτού που ΤΟΛΜΗΣΕ να πεί […]