ETOIMOI για Ζούλτε: Πέμπτη 22/8 ώρα 21:45 !
![](https://apoelpartidarios.com/wp-content/uploads/2018/09/APOEL-PALIOMETOXO-1024x555.jpg)
Οι 22 της αποστολής ήδη έχουν ανακοινωθεί. Μετά την κατάκτηση του Σούπερ Καπ είναι ψυχολογικά ανεβασμένοι και ήδη βρίσκονται στο Βέλγιο. Οι οπαδοί ταξιδεύουν ή βρίσκονται ήδη εκεί. Αρκετοί ΑΠΟΕΛίστες απο Κύπρο, Ελλάδα, Αγγλία, Ολλανδία, Μάλτα, Γερμανία, Λουξεμβούργο και όχι μόνο θα βρίσκονται δίπλα στην ομάδα τους σε ακόμα ένα ταξίδι εκτός Κύπρου ! Όλοι […]