ΟΛΟΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ! (βίντεο)
![](https://apoelpartidarios.com/wp-content/uploads/2018/09/APOEL-PALIOMETOXO-1024x555.jpg)
Την Παρασκευή 27 Φεβρουαρίου 2015, είναι ο τελικός κυπέλλου μεταξύ της ομάδας μας και της Έθα. Ο τελικός θα γίνει στην Λάρνακα, στο Κίτιον η ώρα 19:00. ΝΑ ΜΗΝ ΛΗΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ! Όλοι δίπλα στην καλαθοσφαιρική μας ομάδα! Να φωνάξουμε να παλέψουμε και να φέρουμε το κύπελλο στην Λευκωσία! ΠΑΜΕ ΑΠΟΕΛΑΡΑ! Εισιτήρια προπωλούνται στο Orange Shop […]
Η … άλλη παρακάμερα (βίντεο)
![](https://apoelpartidarios.com/wp-content/uploads/2018/09/APOEL-PALIOMETOXO-1024x555.jpg)
Απο τον Σούπαμαν… απολαύστε την άλλη παρακάμερα μετά το γκόλ του Μοράις!!!