Μόνο έτσι επιβιώνουμε
![](https://apoelpartidarios.com/wp-content/uploads/2018/09/APOEL-PALIOMETOXO-1024x555.jpg)
Στις τελευταίες γενικές συνελεύσεις της ομάδας μας, εταιρείας και σωματείου, εκτός από τα τρόπαια που κατακτήσαμε, αναφέρθηκαν και στις οικονομικές ζημιές που είχε η ομάδα μας, τον τελευταίο χρόνο. Κατακτήσαμε, πρωταθλήματα, κύπελα, μπήκαμε σε ευρωπαϊκούς ομίλους, βλέπε ποδόσφαιρο και φουτσαλ, τι άλλο πρέπει να κάνουμε για να έχουμε μια υγιέστατη οικονομική χρονιά; Που βαδίζουμε, και […]